Dieta pudełkowa ile powinna trwać, dlaczego warto z niej korzystać?

dieta

Coraz większa część społeczeństwa ma problemy z nadwagą. Niestety, wpływ na to ma bardzo wiele czynników, na przykład siedzący tryb życia czy okres pandemii, gdy byliśmy zamknięci w czterech ścianach. W tym czasie ogromnie rozwinął się rynek platform VOD takich jak Netflix, przy których spędzamy wiele godzin, oglądając kolejne seriale i podjadając ulubione smakołyki.

Jeżeli wszelkie dotychczasowe próby odchudzania okazały się nieskuteczne – rozwiązaniem Twojej sytuacji może być skorzystanie z diety pudełkowej w Józefowie.

Podstawowe zalety diety pudełkowej – Józefów

Wśród zalet stosowania diety pudełkowej znajdują się takie cechy, jak:

  • wygoda – posiłki trafiają do Ciebie każdego dnia pod same drzwi, przygotowane i gotowe do spożycia. Twoim zadaniem pozostaje jedynie podgrzanie części z nich w mikrofali;
  • oszczędność czasu – z racji, że nie musisz przygotowywać posiłków samemu, zyskujesz mnóstwo wolnego czasu, który możesz wykorzystać na przykład na dodatkową aktywność fizyczną;
  • określona kaloryczność – możesz dobrać pakiet na konkretną liczbę kalorii, dzięki czemu masz możliwość określenia celu swojej diety. W takim przypadku wybór rozgrywa się między pierwszym pakietem, który jest poniżej Twojego zapotrzebowania kalorycznego, drugim, utrzymującym Twoją obecną wagę lub trzecim, będącym doskonałym rozwiązaniem w przypadku chęci rozbudowania masy mięśniowej;
  • dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości witamin – niestety, gotując w domu “na szybko” lub jedząc fast foody, bardzo często nie dostarczamy układom wystarczającej ilości witamin niezbędnych to prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz systemu odpornościowego. W cateringach dietetycznych znajdziemy mnóstwo świeżych warzyw i owoców, co zdecydowanie powinno nam w tym pomóc;
  • różnorodność – korzystając z usług firmy, która zajmuje się cateringiem dietetycznym, zyskujesz pewność, że nie wpadniesz w rutynę! Spotkasz w pudełkach zarówno zupy, jak i dania mięsne, warzywa, owoce, koktajle typu smoothie czy ciasta w wersji fit. Dzięki temu nie musisz się już głowić nad tym, co przygotować na obiad, a jednocześnie spróbujesz nowych rzeczy oraz poznasz nowe smaki.

Ile powinna trwać dieta pudełkowa? Józefów

To Ty decydujesz, jak długo potrwa Twoja dieta pudełkowa. Oczywiście, jeżeli nastawisz się na utratę zbędnych kilogramów – musisz pamiętać, że to długofalowy proces. Wykupienie diety w takim przypadku na okres jedynie kilku tygodni może zakończyć się niepożądanym efektem jojo, a więc bardzo szybko możesz wrócić do poprzedniej wagi, a nawet ją przebić.

Według wielu źródeł, aby dieta była efektywna, powinna trwać minimum trzy miesiące. Jest to okres, w którym nauczymy się również wielu nawyków żywieniowych, jakie zaprocentują nawet w sytuacji, gdy zakończymy dietę. Po takim czasie powinniśmy już widzieć znaczącą różnicę zarówno w naszej wadze, jak i w samopoczuciu.

Dieta pudełkowa w Józefowie nie tylko poprawi Twój wygląd, ale może mieć też ogromny wpływ na zdrowie. Dzięki pełnowartościowym posiłkom i zbilansowaniu ryzyko chorób czy gorszego samopoczucia zdecydowanie maleje. Nie zwlekaj, zadbaj o siebie już dziś!