Czym jest system Cashback, czyli nasz Cash4Free?

Cashback działa jak znane Ci programy lojalnościowe, gdzie zbierasz punkty.
Różnica jest taka, że my nie przyznajemy punktów, a od razu oddajemy gotówkę.
Dostajemy ją od sklepów, które są naszymi partnerami, za to, że nasi użytkownicy robią u nich zakupy. 
Ważne! Przejście do sklepu z naszego serwisu nie powoduje jeszcze żadnych zobowiązań. Dopiero w sklepie robisz zakupy - jak zwykle, w standardowych cenach, korzystając z wszystkich promocji aktualnie dostępnych.
Rejestrując się u nas nic nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać. Nasza usługa to nowość na polskim rynku, w Europie Zachodniej i USA wielki przebój. Zarabiaj z nami!

Odzyskasz gotówkę za zakupy w 4 prostych krokach

  • REJESTRUJESZ SIĘ

  • ZNAJDUJESZ SKLEP

  • ROBISZ ZAKUPY

  • ZARABIASZ!

Zacznij zarabiać na zakupach już teraz!

Zarejestruj się

A teraz krok po kroku!

1. Zarejestruj się

Rejestracja i korzystanie z serwisu są bezpłatne ale korzystanie z naszego serwisu wymaga rejestracji i logowania przed każdym zakupem – dzięki temu będziemy wiedzieć, że Cashback mamy oddać właśnie Tobie!

2. Znajdź sklep

W Cash4free mamy setki ofert sklepów oraz kupony rabatowe, przy każdym z nich podana jest wysokość Cashback, który zwracamy za zakupy. Znajdź swój sklep/kupon i przejdź do sklepu klikając w link do nich w naszym serwisie. Pamiętaj – musisz być zalogowany abyśmy mogli oddać Ci Cashback!

3. Kupuj jak zwykle

Ciesz się zakupami tam, gdzie lubisz, tak, jak lubisz. Ceny i wszystkie warunki zakupu w sklepie po przejściu z Cash4free są takie same jak przy bezpośrednich zakupach! Koniecznie przejdź do sklepu wprost z naszego serwisu – tylko wtedy sklep będzie wiedział, że Twoja transakcja to sprzedaż premiowana i przekaże nam nagrodę dla Ciebie.

4. Odbierz Cashback

Do 48 godzin po zakupie na Twoim koncie w Cash4free pojawi się kwota Cashback za transakcję, którą sklep musi potwierdzić (trwa to od 30 do 60 dni) a następnie przekazać nam Twoją premię. Dlatego od momentu zakupu do momentu wypłaty Cashbacku może minąć od 6 tygodni nawet do 4 miesięcy (średnio ok. 2 miesiące). Dopiero po otrzymaniu płatności od sklepu możemy przelać Twoją premię z konta w Cash4free na Twoje konto bankowe. Staramy się, aby ten czas był jak najkrótszy. Pamiętaj – zawsze wiesz ile zarobiłeś i znasz status swojej premii! Nic cię nie zaskoczy.

„Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.”
×