Oryginalny prezent na urodziny dla chłopaka – jaki wybrać?

prezent

Wybór odpowiedniego prezentu dla drugiej połówki bywa trudnym zadaniem. Banalny zegarek, czy wypad do kina są dobre, ale jednorazowo. Są to popularne prezenty, jednak nie wyróżniają się niczym szczególny. Udany upominek pozostaje na lata w pamięci. Wspomnień nie da się kupić, ale można je podarować. Czy istnieje uniwersalny pomysł na prezent dla chłopaka?

Na jakie okazje warto podarować coś wyjątkowego?

Na dzień chłopaka, czy imieniny zazwyczaj kupuje się drobny upominek. Jednak każdy powód, by podarować komuś prezent, jest dobry! Najczęściej oryginalne prezenty dla chłopaka kupuje się z takich okazji jak:

  • urodziny
  • awans
  • Święta Bożego Narodzenia
  • Wielkanoc 
  • narodziny pierworodnego dziecka
  • rocznica związku/ślubu

Oryginalny pomysł na prezent dla chłopaka – kilka pomysłów

 

Każdy człowiek jest indywidualny. Ma inne zainteresowania i pasje. Kupując prezent warto kierować się właśnie upodobaniami. Podarowanie książki komuś, kto nie lubi czytać, jest najgorszą opcją. Jeżeli zatem nie znamy preferencji obdarowywanego, zdecydujmy się na coś niezobowiązującego. Może to być wino, a najlepiej voucher do galerii handlowej. Istnieje jednak kilka pomysłów na oryginalny prezent dla chłopaka, z których warto skorzystać.

Jazda czołgiem 

Dla fanów gadżetów militarnych jest to niesamowite przeżycie. Jazda czołgiem nie jest rzeczą oczywistą. Mało kto w dzisiejszym świecie ma okazje tego doznać. Czołgi są rzadko spotykane. Wsiąść do nich można jedynie podczas festynów rodzinnych. Nigdy prawie nie ma jednak możliwości przejażdżki nimi. Jest to oryginalny prezent dla chłopaka, jeśli lubi takie klimaty. Jeżeli jednak jest zwolennikiem większych wrażeń, warto postawić na coś zdecydowanie innego.

Co-Drive z Wojtkiem Chuchałą

To prezent, o którym marzy zdecydowanie większość Panów. Przejazd sportowym samochodem Subaru Impreza STi wzbudza wiele pozytywnych emocji. Kiedy jednak towarzyszy w tym Mistrz Świata, staje się to niepowtarzalne przeżycie! Szybka jazda, adrenalina, piękne samochody. Mężczyźni to uwielbiają. Kwestii tej nie da się podważyć. Dla fanów mocnych wrażeń jest to idealny pomysł na prezent. Przejazd odbywa się w Kielcach. Nie trzeba jednak być w tym mieście osobiście, by zakupić prezent. Voucher na tę przyjemność można nabyć tutaj:  https://goldengift.pl/wszystkie-prezenty/co-drive-z-wojtkiem-chuchala.

Masaż gorącymi kamieniami 

Jest to pomysł na prezent dla chłopaka dedykowany szczególnie zapracowanym Panom. To oni najczęściej zapominają o własnych, drobnych przyjemnościach. Taki masaż pozwoli im się zrelaksować i zapomnieć o codzienności. W dodatku gorące kamienie świetnie wpływają na krążenie krwi i rozluźniają mięśnie. Ten oryginalny prezent dla chłopaka jest więc połączeniem przyjemnego z pożytecznym. 

Kolacja w ciemności 

Kolacja w ciemności to rewelacyjny pomysł na wspólne świętowanie urodzin, czy awansu. Zwykła kolacja nie daje tyle radości. Wybierając się na kolacje w ciemności możemy mieć pewność, że nasze horyzonty żywieniowe zostaną poszerzone. Klimatyczna restauracja, blask świec, romantyczny nastrój. Nic tak nie odpręża jak chwila poza domem z ukochaną osobą u boku. 

O tych prezentach zapomnij!

Istnieje wiele przereklamowanych upominków dla mężczyzn. Czasem lepiej jest się chwilę zastanowić i podarować oryginalny prezent dla chłopaka, niż coś całkowicie zbędnego. Jakich prezentów lepiej nie kupować?

  • koszulki z galerii handlowych – można je zastąpić personalizowanymi bluzkami z własnym nadrukiem
  • skarpetki – jest to typ prezentu, który kojarzy się bardziej z upominkiem od babci pod choinkę, niż ze szczerym prezentem od ukochanej
  • perfumy – jest to rzecz codziennego użytku, którą człowiek kupuje sobie sam. Każdy mężczyzna ma swoje ulubione zapachy, które na pewno znajdują się w jego łazience
  • gry komputerowe – nawet jeżeli znamy upodobania drugiej osoby, nie jest to oryginalny prezent na urodziny dla chłopaka. W dodatku może się okazać, że solenizant już posiada taki tytuł w swoich zbiorach