Walkie talkie dla dzieci – jakie wybrać?

walkie talkie

Walkie-talkie dla dzieci to krótkofalówka, która zapewni wiele godzin świetnej zabawy w stałym kontakcie. Przybliżą one role strażaka, czy policjanta. Świetnie się sprawdzi na świeżym powietrzu do zabaw w terenie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem walkie-talkie, przeczytaj ten tekst.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie walkie-talkie?

Pierwszym parametrem, na który powinieneś zwrócić uwagę jest materiał, z którego wykonana jest krótkofalówka. Dzieciom podczas zabawy może zdarzyć się niejeden wypadek, w związku z tym kupiona krótkofalówka powinna być solidnie wykonana. Kolejnym ważnym czynnikiem jest jakość sygnału oraz zasięg. Jedno z drugim idzie w parze do zapewnienia dziecku bezpiecznej zabawy pod kontrolą rodzica. Często zasięg krótkofalówki będzie korzystniejszy od tego w telefonie komórkowym, z uwagi na fakt działania na zasadzie częstotliwości. To rozwiązanie sprawdzi się na przykład w lesie. Plusem walkie-talkie jest fakt, że w porównaniu do telefonów komórkowych bateria wytrzymuje znacznie dłużej i nie wymaga codziennego ładowania. Świetnie się zatem nada na biwak, czy pod namiot za miasto. Mając na uwadze powyższe, możemy przejść do rankingu krótkofalówek dla dzieci.

Ranking walkie-talkie dla dzieci:

1. Walkie Talkie dla dzieci Gogen Maxivysilackyp

Uniwersalne urządzenie o atrakcyjnym designie. Zasięg tego urządzenia wynosi do 4 km, dzięki czemu sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach. Do dodatkowych funkcji krótkofalówki zaliczyć można skanowanie kanałów, dzięki którym dziecko znajdzie interesującą go stację. Krótkofalówka posiada opcję chowania przycisków oraz oszczędzania baterii. Można również ustawić poziom głośności. Za pomocą specjalnego klipsa krótkofalówkę można przyczepić do ubrań. Urządzenie wyposażone jest w pomarańczowy wyświetlacz.

2. Walkie Talkie dla dzieci 400 m DICKIE

To urządzenie o ciekawym designie jest wyprodukowane z solidnych materiałów, dzięki czemu masz pewność, że nie zostanie zniszczone już po pierwszym upadku. Dodatkowo posiada funkcję redukcji szumu. Do zestawu dołączone są baterie. Zasięg wynosi 400 m.

3. Walkie Talkie dla dzieci Disney Princess Krótkofalówki

Te krótkofalówki będą idealnie się sprawdzać przy zabawach w domu, oraz na świeżym powietrzu. Posiadają ciekawy design, który zainspiruje nie jedną księżniczkę do szukania wyzwań z jej pomocą. Urządzenie jest wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne.

4. Lexibook Kraina Lodu 2 Walkie Talkie Krótkofalówki Dla Dzieci Frozen 2

Ciekawa szata graficzna z postaciami z Krainy Lodu. Krótkofalówka została stworzona z myślą o każdym detalu. Ma niewielkie wymiary oraz niewiele waży, dzięki czemu można schować do każdej kieszeni. Zasięg urządzenia wynosi 1000 m.

5. Jkm Za0627 Walkie Talkie + Centrala Krótkofalówka

Model łatwy w obsłudze, o prostej budowie. Antena krótkofalówki jest giętka i wykonana z wytrzymałego materiału. Model ten ma zasięg 120-200 metrów w zależności od ukształtowania terenu. Krótkofalówka posiada dwa radiotelefony.