Zegarki Tissot na Black Friday – które wybrać?

zegarek męski

Tradycja Black Friday przybyła do nas z USA całkiem niedawno, ale zdążyła już na dobre zagościć w naszej kulturze. Ten wyjątkowy dzień w Stanach Zjednoczonych to 24 godziny wyprzedaży w największych sklepach i nie tylko. Dlaczego jednak wyprzedaże w tym konkretnym dniu cieszą się taką popularnością? Otóż wiele sklepów przecenia wiele produktów znacznie bardziej niż podczas wyprzedaży sezonowych, co oznacza, że zainteresowanie danymi towarami na tak krótkiej promocji jest jeszcze większe.

Black Friday w Stanach Zjednoczonych każdego roku ma miejsce w piątek następujący po dniu dziękczynienia, który z kolei zawsze przypada na czwarty czwartek listopada. Biorąc pod uwagę okres w roku, podczas którego ma miejsce ten dzień ciężko się dziwić, że ludzie tłumnie udają się na zakupy – zbliża się przecież Boże Narodzenie, a wizja możliwości zakupu upragnionych prezentów po niższych cenach jest niezwykle kusząca.

W kraju nad Wisłą zwyczaj ten – mimomimo że obecny już od kilku lat – wciąż dopiero zdobywa popularność. Tylko cześć sklepów organizuje przeceny na Czarny Piątek. Część firm postanowiła jednak pójść nawet o krok dalej i wprowadza całe tygodnie przecen pod hasłem “Black Week”, gdzie codziennie przeceniane są kolejne produkty. Przeceny nie omijają takich towarów jak wysokiej klasy czasomierze marki Certina i innych firm. Jakie zegarki tego szwajcarskiego producenta warto kupić podczas Black Friday?

Zegarki Certina – Black Friday

Marka Certina od lat zachwyca pięknym designem i wyjątkową jakością swoich wyrobów. Jest znana i lubiana przez wielu użytkowników na całym świecie. Postrzegana jest jako firma premium i nie jest to zaskoczeniem – jej produkty są naprawdę bardzo wysokiej jakości. Nic więc dziwnego, że podczas Black Friday przeceny na te zegarki cieszą się ogromną popularnością i są błyskawicznie wykupywane. Ich jakość wykonania oraz design zachwycają ogromne ilości osób.

Szwajcarskie zegarki damskie Certina

Damskie czasomierze marki Certina są niezwykle eleganckie i doskonale sprawdzą się jako element biżuterii. Polecany jest szczególnie model Certina DS Caimano Lady Powermatic 80 C035.207.11.057.00. To klasyczna propozycja na bransolecie w całości wykonana ze stali szlachetnej. W środku znajduje się wyjątkowy mechanizm automatyczny Powermatic 80, który jest autorską konstrukcją marki. Mechanizm posiada komplikację w postaci pojedynczego datownika umieszczonego na godzinie 6. Czarna tarcza z delikatnymi cyframi arabskimi i indeksami prezentuje się wręcz fenomenalnie. Całość dopełnia szafirowe szkło, które świetnie chroni wnętrze czasomierza.

Wysokiej klasy zegarki męskie Certina

Certina ma również pokaźną gamę zegarków męskich różnego typu. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje model Certina DS Caimano Powermatic 80 C035.407.16.037.01. Bazę stanowi tutaj wykonana z wysokiej klasy stali szlachetnej koperta, w której został umieszczony autorski mechanizm Powermatic 90 wyposażony w komplikację w postaci pojedynczego datownika. Zegarek zdobi wyjątkowa, srebrzysta tarcza z giloszem, na której umieszczone zostały arabskie cyfry oraz indeksy. Całość została szczelnie zamknięta za pomocą chroniącego wszystkie elementy szkła szafirowego, które jest odporne na zarysowanie.

Gdzie kupić wysokiej jakości zegarki Certina?

Jeśli chodzi o zegarki Certina – sklep, z którego zamierzamy je kupować, powinien mieć odpowiednią renomę i historię. Ze względu na klasę tych czasomierzy na rynku można natknąć się na egzemplarze podrobione, jedynie imitujące design, ale pozostawiające bardzo dużo do życzenia pod względem ogólnej jakości wykonania oraz kultury pracy.

Zegarki Certina na Black Friday dostępne będą w wielu uznanych sklepach, takich jak zegarmistrz.com. Firma ta przygotowuje specjalne oferty skierowane do swoich klientów. Promocjami w ten wyjątkowy dzień, objęte zostaną modele różnych marek, dzięki czemu każda zainteresowana osoba będzie mogła znaleźć idealny czasomierz dla siebie. Zdecydowanie warto więc rozejrzeć się za zegarkiem w trakcie Black Friday.